O MNIE

JOANNA ARNIKA ANGOWSKA 
- właścicielka pracowni

Studiowałam w Toruniu, Warszawie oraz na Sorbonie w Paryżu, na kierunkach Historia oraz Architektura Wnętrz. Kierowana pasją do nieruchomości ukończyłam prestiżowe Real Estate Professional Program pod patronatem Solvay Brussels School. Znam najnowsze techniki wizualizacji oraz programy projektowe - w tym Archicad, Sketchup oraz Vray. Uczestniczyłam w wielu warsztatach z zakresu profesjonalnej renowacji mebli. Znam biegle języki angielski oraz francuski. 

Prowadzę autorską Pracownię, która jest spełnieniem moich marzeń o projektowaniu pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Zajmuję się także remontami mieszkań inwestycyjnych oraz przygotowywaniem nieruchomości do wynajmu oraz sprzedaży. Kompleksowo zajmuję się Home Stagingiem, pracuję z biurami nieruchomości, deweloperami oraz Klientami indywidualnymi. Moim celem jest tworzenie przestrzeni do życia i pracy, która daje poczucie harmonii i komfortu. Przestrzeni, do której pragniemy wracać...

Współpracuję z doświadczonymi ekipami remontowymi, stolarzami oraz innymi wykonawcami, by wspólnie móc realizować zaprojektowane wnętrza. Prowadzę także blog wnętrzarski, w którym dzielę się swoją wiedzą oraz spostrzeżeniami ze świata designu, sztuki, nieruchomości oraz inwestycji.  Gorąco zachęcam do czytania!

Prywatnie jestem mieszkanką Torunia, uwielbiam aromatyczną kawę, dobre kino i podróże. Szukam w życiu pięknych chwil, kolekcjonuję książki, szkło art deco oraz dobre wspomnienia. Wszystko to stanowi dla mnie źródło inspiracji w pracy projektowej. 

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Szukaj