HOME STAGING

Od mało atrakcyjnej oferty do....

HOME STAGING, czyli o co tu dokładnie chodzi? Dzięki profesjonalnej stylizacji wnętrz podnosimy wartość nieruchomości przygotowywanej do sprzedaży lub wynajmu. 

Najistotniejszym celem jest osiągnięcie jak najwyższej ceny transakcji, przy minimalnym zaangażowaniu zasobów czasowych i finansowych. Kluczowe jest tutaj prawidłowe określenie docelowej grupy odbiorców, dla których kierować będziemy naszą ofertę. Po takiej analizie, mieszkanie przygotowujemy tak, aby potencjalny kupujący już po pierwszej prezentacji był przekonany, że w naszym mieszkaniu chciałby zamieszkać. 

Szacuje się, że odpowiedni Home Staging pomoże uzyskać 10 - 15% większego zysku, oraz kilkukrotnie przyśpieszy moment samej transakcji!

Czasem wystarczy jedynie kilka napraw, przemalowanie ścian na odpowiedni kolor oraz profesjonalna aranżacja za pomocą drobnych mebli i ciekawych dodatków. Puste, obce i smutne wnętrza odżywają i zaczynają opowiadać swoją historię... Poza oczywistą kwestią podniesienia wartości nieruchomości, Home Staging porusza emocje i wyobraźnię, tworzy marzenie o stylu życia! 

Jeśli Twoja nieruchomość już od pewnego czasu nie może się wynająć lub sprzedać, jeśli zastanawiasz się jak zdobyć Klienta, a jednocześnie podnieść wartość mieszkania, to moja OFERTA jest zdecydowanie dla Ciebie. Zapraszam do kontaktu.

DLACZEGO WARTO?

Wahasz się, czy warto inwestować w Home Staging? Przeczytaj!

Zaoszczędzisz czas

Odpowiednio przygotowana nieruchomość oraz właściwie zaplanowana i ukierunkowana kampania marketingowa, pozwolą Tobie na szybkie i bezproblemowe doprowadzenie do transakcji.

Inwestycja zwraca się wielokrotnie!

Mieszkania, nawet te dobrze zlokalizowane, czy o dobrym układzie, mogą nie spotkać się z zainteresowaniem właśnie z powodu niewłaściwego ich zaprezentowania. Czasem wystarczą niedrogie kosmetyczne zmiany, aby uzyskać kilkukrotny zwrot poniesionych nakładów finansowych.

Jesteś w dobrych rękach

Wiem, co zrobić aby sprzedać Twoje mieszkanie :) W ciągu ostatnich lat pomogłam wielu Klientom oraz sama zrealizowałam kilka korzystnych transakcji. Dzięki współpracy z doświadczonym Home Stagerem, możesz zdjąć problem przygotowania nieruchomości ze swoich barków. Ja zajmę się wszystkim, a Ty zyskasz profesjonalnie przygotowany do sprzedaży produkt.

SESJA FOTOGRAFICZNA

Po zakończonej stylizacji organizuję profesjonalną sesję fotograficzną. Ustawię najkorzystniejsze kadry, wydobędę cały potencjał Twoich wnętrz, wykonam sesję  i ... przekażę Tobie atrakcyjne zdjęcia, które wyróżnią się na portalach ogłoszeniowych oraz sprzedadzą nieruchomość! 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE :
Szukaj